Wspaniałe wieści dotarły z Grodziska Mazowieckiego, w ostatnią sobotę 12 września 2020 po pół roku od planowanego pierwszego terminu rozgrywek Traditional Karate Games – edycja 2020 turniej II udało się wreszcie rozegrać. Organizatorzy – gospodarze Turnieju MKKT NIKOBUSHI dołożyli wszelkich starań by w tym dość trudnym okresie, szalejącej na świecie ciągle pandemii, wielu obostrzeń i rygorów GIS – konieczności dostosowania turnieju do panujących przepisów… UDAŁO SIĘ!
250 zawodników z 18 klubów z całej Polski wystartowało na grodziskiej Sali OSiR ul. Westfala 3a, zawody przebiegły bardzo sprawnie dzięki sędziom technicznym oraz niezawodnym sędziom na planszach. Konkurencje kata i kumite w kategoriach wiekowych od przedszkolaka do seniora rozgrywane były jednocześnie na 4 planszach pod czujnym okiem wykwalifikowanych sędziów oraz komisji medycznej zawodów. Udało się bez poważnych kontuzji i dyskwalifikacji rozegrać wszystkie zaplanowane konkurencje.
Każdy zawodnik otrzymywał słynny już medal w formie puzzla za udział w zawodach oraz za zdobyte w danej konkurencji miejsca na podium. Dodatkowo miejsca medalowe były „dokumentowane” pięknym dyplomem podpisanym przez głównego sędziego zawodów sensei Anna Kulczyńska 5 Dan.
Na ostatni w tym roku turniej w ramach cyklu Traditional Karate Games 2020 zapraszamy do Płocka już 10 października
Dziękujemy za okazane nam zaufanie i do zobaczenia w Płocku na Finale. Oss

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”2020grodziskmazowiecki”]